Váš prehliadač nepodporuje JavaScript!
majiteľ
Potrebujete poradiť alebo máte otázku týkajúcu sa služieb ? Nájdite viac na našej stránke alebo nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme.

FAQ

Výroba

Ponúkame profesionálne prevedenú prácu za prijateľné ceny v najlepšej kvalite.

Zváranie

Máme najmodernejšie zariadenia, aby sme zabezpečili rýchlu realizáciu projektu.

Výhody

Úzko spolupracujeme s poprednými dodávateľmi, aby sme zvládli každý projekt.

Snažíme sa o čo najrýchlejšiu spätnú väzbu, záleží od náročnosti projektu, v praxi je to cca do 10 dní od zadania dopytu.

V prvom rade potrebujeme vedieť čo najviac informácií o danom projekte. Výkresová dokumetnácia alebo predloha (t.z. hotový model) alebo aspoň skicu.

Vo väčšine prípadov zabezpečujeme materiál my, no veľa našich klientov si zabezpečia materiál sami, v takomto prípade sa tým urýchli proces výroby, keďže nemusíme objednávať a čakať na dodanie materiálu.

Je to individuálne, v praxi je výrobná doba od jedného do desiatich týždňov od zaslania objednávky.

Po dokončení objednávky vieme dopraviť našimi nákladnými vozidlami tovar po celej SR aj ČR.

Platby za tovar alebo služby môžete realizovať prostredníctvom bezhotovosného prevodu na bankové účty našej spoločnosti. Tovar je do úplného zaplatenia majetkom našej spoločnosti ITKAP-SK s.r.o.

Dĺžka záruky pre PO je stanovená podmienkami obsiahnutými v rámcovej zmluve medzi objednávateľom a dodávateľom. Podľa obchodného zákonníka platí záruka minimálne 12 mesiacov.

Záruka sa nevzťahuje na poškodenia vzniknuté (v prípade, že takáto činnosť nie je činnosťou obvyklou): mechanickým poškodením tovaru, elektrickým prepätím s výnimkou bežných odchýlok, používaním tovaru v podmienkach, ktoré neodpovedajú svojou teplotou, prašnosťou, vlhkosťou, chemickými a mechanickými vplyvmi prostredia, ktoré je priamo predajcom alebo výrobcom určené, neodbornou inštaláciou, zaobchádzaním, obsluhou, alebo zanedbaním starostlivosti o tovar, tovar bol poškodený nadmerným zaťažovaním alebo používaním v rozpore s podmienkami uvedenými v návode na použitie alebo všeobecnými zásadami, prevedením nekvalifikovaného zásahu či zmenou parametrov, tovar, ktorý bol upravovaný zákazníkom (nátery, ohýbanie atď.), ak vznikla chyba v dôsledku tejto úpravy, tovar bol poškodený prírodnými živlami alebo vyššou mocou.